טלפון: 050-5236259 | 050-5396611
עבודות ביוב

עבודות-ביובגם ברומא העתיקה, נהגו לראות ברשת הביוב את אחת מהנקודות החשובות בציוויליזציה ובאיכות החיים. למרות שמאז השתנו לא מעט אמצעי הביוב, בכל זאת החשיבות שניתנה לביוב נותרה בעינה. בנוסף ולמרות כל השכלולים שחלו במרוצת השנים, גם התקלות והנזקים שהתעוררו במערכות הביוב לא ממש השתנו מאז ימי הרומאים. כתוצאה מכך כיום בכל משקי הבית והמגורים כמעט ישנו צורך להיעזר בשירותי ביוב אחת לתקופה מסוימת, ולעתים גם מדובר בפרויקטים רחבי היקף.

סיבות וגורמים מרכזיים

להלן כמה נקודות מרכזיות אודות עבודות ביוב, מהן כוללות ועבור מה הן נדרשות. מלבד עבודות אלו ניתן כיום למצוא פתרונות טובים וזמינים אחרים עבור מרבית התקלות בביוב, אשר ניתנים מטעם קבלני ביוב. הבעיה השכיחה ביותר המצריכה עבודות לתיקון הביוב היא שיבושים בניקוז של הביוב. בנוסף סתימות בצינור הבית או אף גרוע מכך בצינור של הדירה גם הן מהוות גורם מרכזי לצורך לבצע עבודות בתשתית הביוב. סתימות אלו נגרמות בעקבות הצטברות של אבנית או חומרים כימיים ושומניים בדפנות של הגליל.

פריצות בתחום

בעיות אלו לרוב נובעות מהפריצות היחסית שמאפיינת את שוק פעילות הביוב בכלל וענף האינסטלציה בפרט. בעיות בביוב נגרמות לרוב בעקבות השוני המהותי שבין מערכת הביוב של הדירה לבין מערך הביוב העירוני שפעילותו כלל לא תלויה או מושפעת ממהות הבנייה של הדירה או מדיירי הנכס. בנוסף כיום אין שום הסדר חוקי שנועד לפקח על פעילות האינסטלאטורים לרבות אנשי מקצוע שעוסקים במגוון עבודות ביוב. ישנן כמה וכמה דרכים לפנות סתימות בצינור הבית או בביוב.

עבודות שכיחות

עבודות ביוב הנמנות עם פתיחת סתימות יכולות להיעשות על ידי החדרה של חומר ייעודי שנועד לשחרר סתימות. ניתן לקנות חומר זה באופן עצמאי מאחת מהחנויות ולבצע את הפתיחה בכוחות עצמנו מבלי להזמין אינסטלאטור או איש מקצוע. אפשרות נוספת היא לפתוח את הסתימה באמצעות פומפה. הזלפת חומר לשחרור סתימות נחשב לפעולה בסיסית ביותר ועלויות החומרים הללו נעות בין שלושים לחמישים שקלים.

נופר אינסטלציה

אולם לעתים מדובר בחומרים פעילים במיוחד שיכולים להזיק לצינורות ויגרמו בעתיד לצורך להחליף את הצנרת. כאן רצוי להיעזר באינסטלאטור או איש מקצוע. נופר אינסטלציה שמחים לעמוד לשירותם עם ידע רחב בכל עבודות האינסטלציה וניסיון של למעלה מעשרים שנה. העסק מעניק מענה 24 שעות ביממה להוציא ימי שבת ומאפשר ללקוחות ליהנות ממחירים נוחים לכל כיס. העסק מעניק שירותי ביוב, שירותי אינסטלציה כללית ושיפוצים כלליים.