טלפון: 050-5236259 | 050-5396611
שיפוצים כלליים

לאחר שקיבלתם החלטה לערוך בבית בו אתם מתגוררים עבודות שיפוצים כלליים בהתאם לצרכים הנוכחיים, ניתן לגשת אל שלב התכנון במטרה להבטיח את הצלחתו של הפרויקט. תכנון מוקדם הוא בגדר הכרח והוא מתייחס לכמה תחומים הכוללים ביו השאר את הבאים: היקף עבודות השיפוץ, מסגרת התקציב, לוחות הזמנים, קבלת אישורים והיתרים שונים, התנהלות משק הבית בעת עבודות השיפוצים וסקירה של אפשרות המשך המגורים בבית גם בעת ביצוע השיפוצים.

שלבים ראשונים במסגרת התכנון

לאחר שכל הצרכים הוגדרו, אפשר לגשת לתכנון היקף השיפוץ, היינו לברר מה יש לשפץ, להרחיב, להחליף או רק לשדרג. לאחר שהתקבלה החלטה לגבי היקף עבודות השיפוצים שאותם יש לבצע בבית, חשוב לוודא כי ניתן לימוד במסגרת התקציבית שהגדרנו מבעוד מועד, ואם ישנה חריגה כזו או אחרת, מומלץ כבר בשלב הזה לקבל החלטה בנוגע לדברים שעליהם נוותר או נתפשר. ישנה חשיבות מכרעת לתכנון לוחות הזמנים, והקפדה על כך, עשויה להפוך את עבודות השיפוצים בבית לחוויה כיפית ומהנה תוך מניעת הוצאות כספיות גבוהות.

קבלת היתרים ואישורים

חשוב לתת את הדעת על כך שעוד טרם התחלת עבודות שיפוצים כלליים, יהיה צורך לקבל היתרי בנייה עבור חלק מהעבודות מטעם הרשויות ועבור עבודות מסוגים אחרים יהיה צורך לקבל אישורים מהשכנים. כדי להימנע ממחלוקות מיותרות ועיכובים במסגרת השיפוצים, מומלץ לדאוג לכך עוד בשלבים מוקדמים של התכנון. יהיה צורך לקבל סיוע מטעם אדריכל מומחה כדי לקבל היתרים מהרשויות. ביצוע עבודות שיפוצים בהיקף נרחב יכול לשלב את אורח החיים וההתנהלות בבית ועל כן יש לשקול מעבר למגורים זמניים עד לתום השיפוצים.

נופר אינסטלציה

נופר אינסטלציה שמחה לעמוד לשירותכם עם שירותי ייעוץ אמינים ומקצועיים בנוגע לתכנון ויישום של עבודות שיפוצים כלליים בבית. אנו מחזיקים ברשותנו ידע עשיר ונרחב הנפרש לאורך עשרים וחמש שנות פעילות בענף האינסטלציה ובכל סוגי העבודות הנדרשות. חברתנו מתמחה בכל עבודות השיפוצים וכן בכל סוגי תקלות האינסטלציה ועושה שימוש במכשור המעודכן, המתקדם והחדיש ביותר בענף בישראל. סל השירותים כולל גם שירותי ביוב, אינסטלציה כללית, טיפול בפיצוצי צנרת וכן הלאה.